Характеристика будинку

Будинок №13 за адресою м. Київ, вул. Голосіївська є частиною Житлового Комплексу "Голосієво"
Комплекс має яскравий, оригінальний фасад. Стіни викладені з лицьової цегли декількох колірних відтінків. Цокольна частина будівлі облицьована штучним гранітом.

Конструкційні особливості:

- Сучасне монолітно-каркасне 
- Сучасні інженерні мережі 
- Опалювальні прилади європейського виробництва 
- Металопластикові теплозберігаючі вікна, засклені лоджії, металопластикові вітражі 
- Квартири та будинок укомплектовані лічильниками води та електроенергії 
- Пасажирські та вантажні ліфти фірми "OTIS" 
- Металеві вхідні двері підвищеної вогнестійкості, сертифіковані УкрСЕПРО 
- Висота стель квартир 2.7 м, поверху - 3 м 
- Міжквартирні перегородки виконані з повнотілої цегли і газобетонних блоків 
- Технічні характеристики будинку пристосовані для людей з особливими потребами (пандуси, з'їзди з тротуарів, поручні для пересування) 

Житлові будинки Комплесу спроектовані таким чином, що їх конфігурація забезпечує ізоляцію внутрішньоквартального простору від вуличного міського шуму. Кожна секція виконана в монолітному залізобетонному каркасі з несучими колонами, діафрагмами жорсткості і монолітним залізобетонним перекриттям. Зв'язок між житловими поверхами секцій передбачена за двома сходових клітках з виходом на відкриту галерею на кожному поверсі.

Характеристики інженерних мереж будинку:

- Система опалення та холодного водопостачання виконується поліетиленовими трубами системи KAN. Ця система використовується для будівництва індивідуального і багатоквартирного житла, на об'єктах побутового та громадського призначень з 1990 року. Більш детальну інформацію про технічні характеристики і об'єктах можна подивитися на сайті компанії www.kan.com.ua. 
- Опалювальні прилади VONOVA - обладнання нового покоління. Оптимальне функціонування комплексу радіатор-вентиль дає високий коефіцієнт теплопередачі і легкості монтажу, завдяки термостатичною головки є можливість економити енергію в роботі системи опалення. Виробник - концерн Vogel s Noot - один з провідних європейських виробників радіаторів. Більш детальну інформацію можна подивитися на сайті: www.vnwt.com. 
- Устаткування фірми Danfoss RTD-N, ASV-PV, ASV-M. Детальну інформацію можна подивитися на сайті: www.danfoss.ua
- Насоси компанії WILO - першокласні німецькі рішення інженерних мереж в комерційних і житлових об'єктах. Лідер українського ринку серед устаткування для інженерних мереж. Технічні характеристики можна детально вивчити на сайті www.wilo.ua
- Встановлене електротехнічне обладнання відповідає сучасним безпечними технологіями. Автоматичні вимикачі, диференційовані реле та інші електричні прилади відповідають ДСТУ-3025-95 і забезпечують надійний захист енерго-споживача від уражень електричним струмом при використанні електричних приладів (холодильник, електроплита, мікрохвильова піч, пральна машина і ін.). Укладання кабелів здійснюється в стояках в металевих трубах, в монолітному залізобетоні, труби електроізоляційні із ПВХ і коробки кабельні пластикові електромонтажні, які виготовляються відповідно до ТУ У 25.2-13709823-001-2001 і відповідають вимогам п. 2 ДЕСТ 12.2.2007.14-75. Вимоги безпеки нерозповсюдження горіння відповідно до п.2 ДЕСТ 12176-89. Розетки, вимикачі встановлені на об'єкті виготовляються серійно і відповідають вимогам ДЕСТ 7396.0-89, ДЕСТ 7396.1-89. Всі перераховані вище матеріали сертифіковані і пройшли випробування згідно протоколу в ІЦ УкрТЕСТ Укрметртестстандарту.

Кількість поверхів 21-26
Кількість під'їздів 4
Кількість квартир 447
Кількість нежитлових приміщень 31
Загальна площа будинку 56265 кв.м.
Загальна площа квартир 38617,10 кв.м.
Загальна площа нежитлових приміщень 4809,7 в.м.
Площа підвалу 1478 кв.м.
Площа сходових клітин 2380 кв.м.
Площа даху 562 кв.м.
Закріплена площа прибудинкової території 10374 кв.м.
Об'єм контейнерів для сміття 7 куб.м./щоденний вивіз