Об'єднання співвласників
багатоквартирного будинку

"Голосіївська фортеця"
Новини та оголошення Диспетчер Залишити повідомлення
 
-----------------------------
Будинок
-----------------------------
Документи
-----------------------------
Проекти
-----------------------------
Звітність
-----------------------------
Постачальники
-----------------------------
Контакти
-----------------------------
Форум
-----------------------------
Група у Facebook
Проекти

 
Паркування у дворі

Проблема паркування у великих містах – одна з найактуальніших. Машинами сьогодні заставлені всі двори, узбіччя і навіть тротуари з газонами. Ні швидкої проїхати, ні мамі з дитячою коляскою пройти. Такого роду стихійні паркінги неминуче призводять до конфліктів: лаються і водії з пішоходами, і автолюбителі між собою. На невдало запарковані авто клеять записки з образливими написами, машинам пробивають колеса, на кузовах дряпають нецензурні слова, а іноді справа і зовсім доходить до бійок.
ЄО "Голосієво" вже намагалася навести лад в нашому дворі: свого часу вкапали стовпчики, встановили шлагбаум та пост охорони. Але, нажаль, це не дало тривалого ефекту.
Восени 2016 року Правління ОСББ налаштувало рух по колу у дворі (згідно затвердженої Головним управлінням Національної поліції м. Києва Схеми розміщення технічних засобів в районі будинку №13 по вул.Голосіївська), була нанесена розмітка, встановлені напівсфери для обмеження паркування, схема руху розвішана у холах кожної секції та у ліфтах. На деякий час двір було впорядковано. Але сьогодні автомобілі стоять знов там, де хочуть (і там, де не можна паркуватися).
Відкриття восени школи всередині Комплексу тільки ускладнить ситуацію у нашому дворі: біля 300 автівок вранці будуть намагатися заїхати до нашого двору, щоб завести дітей у школу, а ввечері заїхати, щоб забрати дітей.

Що ж можна зробити?

По-перше, треба затвердити Правила руху та паркування та почати їх дотримуватися. У Правилах передбачити штрафи за неправильне паркування, а також встановити оплату за понаднормове паркування. Це дозволить навести порядок, а на зібрані кошти – найняти охорону.
По-друге, встановити шлагбаум, який дозволить обмежити рух стороннього транспорту по нашій прибудинковій території.
По-трете, встановити пост фізичної охорони; охоронники будуть слідкувати за паркуванням автотранспорту.

Які переваги для ОСББ і членів ОСББ?

1. Паркування у дворі не буде хаотичним. Чітко розмічені місця для паркування, тимчасової зупинки. Можна буде спокійно заїхати в двір, розгрузитися.
2. У дворі буде менше автомобілів.
3. Плата за додаткові години паркування у дворі дозволить найняти охоронників.