Об'єднання співвласників
багатоквартирного будинку

"Голосіївська фортеця"
Новини та оголошення Диспетчер Залишити повідомлення
 
-----------------------------
Будинок
-----------------------------
Документи
-----------------------------
Проекти
-----------------------------
Звітність
-----------------------------
Постачальники
-----------------------------
Контакти
-----------------------------
Форум
-----------------------------
Група у Facebook
Постачальники

 
ПАТ "Київенерго"

10 квітня 2014р. був прийнятий Закон України № 1198-VIII, згідно якого ПАТ "Київенерго" зобов'язаний заключити прямі договори з мешканцями Києва на постачання тепла, електроенергії та гарячої води.

Щодо електроенергії, то наш будинок з самого початку був на прямих договорах власників та КЕ. А от тепло і гарячу воду сплачували ТОВ "ЕО "Голосієво". Навесні 2016р. наш будинок, як і сусідні будинки 13а та 13б ПАТ "Київенерго" відключив від постачання гарячої води за великий борг ТОВ "ЕО "Голосієво" перед постачальником - сума озвучувалася більш ніж 1,5 млн.грн. І саме це стало першим кроком на шляху подання документів і підписання прямих договорів на теплоенергію та гаряче водопостачання.

Зусиллями деяких мешканців та ТОВ "ЕО "Голосієво" стало можливим домовитися з ПАТ "Київенерго" про централізований збір документів мешканців Комплексу "Голосієво";. Нажаль, КЕ виділив тільки 3 дні на такий захід, тому багато власників квартир не змогли подати документи на території Комплексу та були змушені самостійно займатися цим питанням через Центри обслуговування споживачів.

На сьогоднішній день кожний співвласник ОСББ "Голосіївська фортеця" має прямий договір з ПАТ "Київенерго" на постачання електроенергії (окремий договір), теплопостачання та постачання гарячої води (ще один договір).

Віднедавна КЕ своїм рішенням здійснило заміну усіх електролічильників по нашому будинку. Були встановлені нові двох- та трьохфазні двотарифні лічильники з АСКУЕ. Чому КЕ замінив лічильники? Відповідь на це питання за наступним посиланням: https://kyivenergo.ua/video/19 . Згідно Договору між ОСББ та КЕ, перший зобов'язаний надавати доступ до електромереж будинку без перешкод постачальнику. Про заміну електролічильників Правління ОСББ було проінформоване, як і інших мешканців будинку – листом-повідомленням. Відтепер показання наших електролічильників автоматично передаються постачальнику кожного 1-го числа місяця через АСКУЕ.

Щодо передачі показань гарячого водопостачання, то кожного місяця Правління ОСББ пропонує мешканцям заповнювати відомість по лічильникам, яку потім сканує та передає на електронну адресу ПАТ "Київенерго". Вносити показання гарячого водопостачання мешканці також можуть самостійно через Особисті кабінети на сайті КЕ.

Щодо передачі показань теплолічильників, то щомісяця в опалювальний період сантехнік до 25 числа поточного місяця знімає усі показання теплолічильників по будинку. Також приходе співробітник постачальника для зняття показать загальнобудинкових лічильників тепла (для подальших розрахунків сум МЗК). У минулий опалювальний період офіс ОСББ сканував відомості теплолічильників та також відправляв на електронну адресу КЕ. Крім цього усі показання розміщалися у Особистих кабінетах "ОСББ он-лайн" та копії відомостей надавалися конс'єржам, щоб мешканці могли за необхідністю самостійно скористатися показниками.

Щодо нарахувань та оплати ПАТ "Київенерго" за опалення місць загального користування (МЗК):
https://drive.google.com/file/d/0B0HUVECtZ08DYVJfVGVha3BCQmM/view